WhatsApp Destek Hattı

Katalog

Aktif Filtreler:
Kategoriler

Ampül Modelleri 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 335 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 335 arasındaki öğeler

TÜM AMPUL MODELLERİ BURADA !

Eglo Markalı Tüm Ampul Modellerimizde %45'e varan indirimler burada. Ampul Modellerinde Kalite ve Uzun Ömürlü olmasına önem veren EGLO AMPUL Modellerinde sizlere en uygun fiyat avantajlarını sunmaktadır. Ampul Modelleri arasında en çok Led Ampul Modellerine önem vermesi gözlerden kaçmayan bir ayrıntıdır. 

Peki Neden Led Ampul Tercih edilmelidir ?

Günümüzde yer alan Tüm elektronik ve ürün alımlarında en çok Tasarruf derecesine ve Uzun Ömürlü olmasına bakarız. Tasarruf Anlamında Ampul ürünleri arasında kendini fazlasıyla büyük bir fark ile gösteren Led Ampul Modelleridir. Halojen Ampul Modellerinin enerji seviyesi en iyisi B enerji sınıfına sahip olmakla beraber bir çoğu C sınıfı enerji birimine sahiptir. Led Ampul Modelleri ise bu durum epey kendini göstermektedir. Led Ampul Modellerinin Enerji sınıfları A+ ile Başlayıp A++ ve A+++ Olarak devam etmektedir. Bu durum pahalılaşan Hayat Şartlarına istinaden epey büyük tercih sebebi haline geliyor. Peki Led Ampul Seçmek sadece bundan ibaretmidir ? HAYIR - Led Ampul Modelleri Tasarruflarının yanı sıra Uzun Ömürlü olmaları ile fazlasıyla dikkat çekmektedir. Halojen ve Akkor Flamanlı ampullere 1000 h(Saat) Ömür verilirken Led Ampul Modellerinde 25.000h (saat) olarak gerçekleşmektedir. Kısacası günlük 5 Saatlik kullanım ile bir led Ampulun ömrü 15 Yıla denk gelmektedir lakin Led Ampul Modelleri kendi ücretlerini yaptığı elektrik tasarrufu ile 2 Yılda çıkarmaktadır.

Sonuç ise; Led Ampul Tercih edilecek çok fazla Neden var diyebiliriz..

KALİTELİ VE GARANTİLİ AMPUL MODELLERİ VE FİYATLARI

          Yukarıda da anlattığımız üzere Ampuller arasında en çok tercih edilen Ampul Modelleri Led Ampul Modelleridir. Led Ampul Modelleri Fiyatları diğer Halojen Ampul Modellerine göre bir miktar yüksektir lakin yapmış olduğu tasarruf ile günlük 5 Saatlik kullanım ile 2 Yılda kendi ücretini çıkarmaktadır. Ampul Alırken dikkat edilmesi gerek noktalardan en önemlisi kesinlikle Kalitesiz Ampul Almamanız yönündedir. Kalitesiz Alınan Ampullerin avize içerisinde patlama yapması sonucu kıvılcım fırlatması ortamda yer alan Mobilya veya Tutuşması muhtemel durumları ortaya çıkarmakta olup Yangın gibi büyük sorunlara neden olabilir. EGLO olarak tüm Ampul Modellerimiz Avusturya ürünü olup Led Ampul Modellerimizin %90'ında 5 YIL GARANTİ verilmektedir. Bu Dönemde Led Ampullerine 5 Yıl Garanti veren EGLO AYDINLATMA dışında bir firma yer almamaktadır. EGLO AYDINLATMA olarak Led Ampul Modellerine Garantiyi www.hmaydinlatma.com Online Satış Mağazamızdan yapılacak işlemler ve Fatura beyanları ile geçerlidir.

Tüm Eglo Ampul Modellerimiz ve Led Ampul Modellerimiz için Tıklayınız !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu