WhatsApp Destek Hattı

HMAYDINLATMA AVİZE MODELLERİ

          HM Aydınlatma olarak, Modern Aydınlatma, Otantik Aydınlatma, Klasik Aydınlatma tarzlarının tümünü içinde barındıran ve Aydınlatma Modellerinin Tümünü en uygun fiyata ve Kaliteyi bulabileceğiniz www.hmaydınlatma.com olarak tüm ürünlerimiz TÜRKİYE menşei ürünler olup her model aydınlatma ürünlerimiz Tasarım ürünleridir. Tasarım Aydınlatma ürünleri Nasıl Olur? Tasarım Aydınlatma Modelleri; Avize Modellerinden, Masa Lambası Modellerine; Lambader Modellerinden, Aplik Modellerine, Dış Aydınlatma Modellerinden, Led Aydınlatma Modellerine kadar tüm Modellerin Mimarlar Tarafından Tasarlanmış ve Tüm Aydınlatma Tasarımlarının Patentinin alındığını belirtmek isteriz.

HM AYDINLATMA olarak yeni modern aydınlatma tarzı olan Led Aydınlatma Modellerinin Tercih sebebi olmasına Dikkat ediyoruz. Led Aydınlatma yani Kullanılan Ampul cinsinin led olmasından kaynaklı günümüzde hala Küçücük ledler bir odayı nasıl aydınlatabilir soruları çok fazla yer almaktadır. Evet Led aydınlatma Modelleri 1 tnaesi etki yaratmaz lakin bir Led Aypul veya Aldığınız ürün kendinden ledli geldiğinde içerisinde binlerce led bir araya gelmektedir ve emin olun eski ampullere göre daha yüksek aydınlatma alınma durumları dahii yer almaktadır. Peki Led Ampul ve Led Avize Modellerinde fazla fiyat olmasındaki sebep nedir? Led Aydınlatma Modelleri 100 W lık bir ışık için ortalama 4,5W tüketirler ve Ampul Ömürleri minimum 100.000 Saattir. Bu değerlere en yakın Ampul modelleri Tasarruflu Ampul Modelleridir ve 100W lık enerji için 22W Enerji Tüketir ve Maximum 10.000 Saat ömür verilmektedir. Led Ampullere Baktığımızda 4.5 W ve Minimum 100.000 Saat Ömür verilmektedir. Dikkatinizi çekmek gerekirse Led Ampullere Minimum 100.000 Saat Ömür verilirken Tasarruflu Ampullere Maximum 10.000 Saat Ömür verilmektedir. Yani 10 Katı Ömür Farkı Tasarruf anlamında 6 Katına Yaklaşık Tasarruf yer almaktadır. Buda demek oluyor ki; Aydınlatma Ürünleri alırken LED Aydınlatma Modellerini Tercih etmekte fayda yer alıyor.

Ayrıca Led Aydınlatma Modellerinin Tasarım olarak ta şık olması Aydınlatma Modellerinin kesinlikle Led Tarz Aydınlatma Tercih edilmesinde büyük Rol Oynamaktadır.

HM AYDINLATMA olarak yeni tarz Avize Modellerimizde, Aplik Modellerimizde Led Aydınlatma Tercih edilmektedir. Led Aydınlatma Modelleri hayatımızın her alanında yer almaktadır.

Avize Modelleri seçimlerimizi yaparken Aydınlatma seçeceğimiz odanın ne kadar ışık alıp almadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Işık almayan ve karanlık ortamda yer alan Mekanlarda Aydınlatma ürünleri seçiminde Yüksek Işıklı olmasına özen gösterilmesinde fayda yer almaktadır. Ofislerde veya Evlerde Avize Modelinin seçileceği alanın önemi Odanın büyüklüğüne göre de değişmektedir. 

HM Aydınlatma olarak Avize Alımlarınızda bizler ile iletişime geçebilir, Odanızın Metre Kare ve Işık alım durumun bildirebilirsiniz. Bizlerde sizlere en uygun Modelleri Modern Aydınlatma veya Klasik Aydınlatma Modelleri olarak Mekanınıza en uygun Modeli önerebiliriz.

Avize Modellerinde Kalite ve Tasarım sadece HM Aydınlatma Mağazamızda yer almakta olup Kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Siz Değerli müşterilerimize özel Proje ve Mimari desteklerimizde yer almaktadır. 

HM AYDINLATMA AVİZE AYDINLATMA modelleri için Tıklayınız !


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu