WhatsApp Destek Hattı

HM Aydınlatma Connect ile ışığınızı keşfedin !

Connect_5
Connect_1
Connect_2
Connect_4
Connect_5
Connect_1

Evinizin HM Aydınlatma connect ile parlamasını sağlayın. Tüm armatürleri akıllı telefon, tablet veya uzaktan kumanda ile kontrol edin.

Işık efendisi

Oturma odanızı sıcak ve rahat renklerde yıkayın veya doğal bir gün ışığı seçeneği mi tercih edin? Bağlantıda sorun değil, 16 milyon renk ile 50.000 beyaz ton arasında seçim yapabilirsiniz, uzaktan kumanda veya Uygulama ile sürekli kısılabilir. Önceden ayarlanmış diziler ve sahneler, TV izlemek, sıkı sıkı çalışmak veya çalışmak için mükemmel ortamı sağlar. 

Bağlı kalın

Oturma odasında olmak ve yatak odasındaki aydınlatmayı kontrol etmek mi istiyorsunuz? Mesh teknolojisi ile kolay. Entegre aydınlatma armatürleri otomatik bir ağ oluşturur ve aralarında iletişim kurar. Çalışma aralığı her bağlantı ürünüyle birlikte büyür ve sınırsız genişletilebilir. Armatürlerinizi tek tek kontrol edin veya odalara ve yaşam alanlarına göre gruplandırın. 

Sevdiğin gibi

Doğal olarak uyanmayı tercih ederseniz, güneşin doğuşunu simüle edin. Ve tatil günlerinde iseniz, tüm armatürleri önceden otomatik olarak açılıp kapanmaları için programlayın. Bu şekilde eviniz her zaman meşgul görünüyor. Her parti için uygun: “Disko modu”. Armatürler ritminizi ve renginizi kişisel çalma listenize uyduruyor.

Senin evin - senin ışığın

HM Aydınlatma Connect, evinizi akıllı bir aydınlatma deneyimi haline getirir. Kişisel ve iyi hissettiren renkler bulun ve tüm bağlantı avantajlarını kullanın.


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu