WhatsApp Destek Hattı

Katalog

Aktif Filtreler:
Kategoriler

Dış Mekan Aydınlatma 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 521 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 521 arasındaki öğeler

EGLO DIŞ MEKAN AYDINLATMA MODELLERİ BURADA !

          Dış Mekan Aydınlatma ürünlerine; Bahçe Aydınlatması, Direk Aydınlatması Bahçe Duvar Aplik Aydınlatması, Kazıklı Çim Solar aydınlatma vb. gibi modeller akla gelmektedir. Bahçe Aydınlatması özellikle 2000 yılların sonrasında büyük önem kazanmış olup ayrı bir bahçe kültürü gelişmiştir. Her Türk İnsanı’nın bir hayali vardır ve %80’i şaşmaz şekilde emekli olup Ege’ye yerleşmektir. Bunun başlıca nedeni zaten Ege Bölgesinin bir İstanbul Kadar nüfus saldırısına uğramamasıdır. Bu durumdan dolayı Gerek Bahçeli ev, Gerekse Doğayla iç içe mekanlar Ege Bölgesinde çok büyük bir yer kaplamaktadır.

          Tam bu noktada Bahçe kültürü ortaya çıkıyor ve sevdiklerimizde veya Cafe tarzı mekanların Bahçe ve Dış bölümlerindeki Dış Aydınlatma ürünleri önem kazanmış oluyor.

DIŞ AYDINLATMA MODELLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

            Dış Aydınlatma Modellerini Tercih ederken kesinlikle Kalitesine özen Göstermek gerekmektedir. Plastik Modelleri Bahçe Aydınlatması alırken görebilirsiniz. Kesinlikle uzak durmanız gereken ürünlerin başında gelmektedir aksi halde özen gösterdiğiniz mekanı kaybedebilirsiniz. Bahçe Aydınlatmasında Plastik ürünler; Güneş, Yağmur, Kar, Rüzgar vb. dış etkenlere fazlasıyla mazur kaldığından tepkimeye hızlı girmektedir ve Yüksek Sıcak Yaz Aylarında Plastik ürünler erime yapmaktadır. Kış aylarında ise soğuktan plastik rengi değişmekte ve hava ve su almaya başlamaktadır. Bu durum tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

          Peki bu kadar Dış Aydınlatma Modellerinde kötü olanları ve uzak durulması gerekenleri paylaştık. Hangi ürünlere Yakın olmalıyız ? Kesinlikle Bahçe Aydınlatması ürün alımında Dış Maddesinin Döküm, Cam bölümünün de %100 CAM olmasına özen gösteriniz. Zaten Plastik ürünlerin IP20 ile IP25 Koruma aralığına sahiptir. Döküm ve cam olanlar ise IP40 tan başlamakta olup büyük çoğunluğu IP60 Korumasına sahiptir. Bahçe Kısa Direk Aydınlatmalarında İNOX Modelleri’de gönül rahatlığı ile Tercih edebilirsiniz.

EGLO AYDINLATMA olarak sizlere Avusturya Menşei olan EGLO Markalı Aydınlatma ürünlerinin resmi satış kanalı olduğumuzu hatırlatmak isteriz. EGLO Markalı Tüm Dış Aydınlatma ürünlerinde kesinlikle Döküm ve İnox Malzeme Kullanılmakta olup IP60 korumasına sahiptir. EGLO AYDINLATMA Dış Aydınlatma Modellerimizi incelemek için Aşağıdaki DIŞ AYDINLATMA MODELLERİ linkimizi Tıklayabilirsiniz.

EGLO DIŞ AYDINLATMA MODELLERİ HEMEN İNCELE! 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu