WhatsApp Destek Hattı

Led Ampuller 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 334 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 334 arasındaki öğeler

EGLO AYDINLATMA LED AMPUL MODELLERİ VE FİYATLARI

          Yeni Dünya Düzeninde Aydınlatma ürünlerinde özellikle tercih edilen Ampul Modelleri hem Ömür bağlamında, Hemde Tasarruf Anlamında kesinlikle Led Ampul Tercih edilmektedir. Led Ampullerin ömürleri 15,000H saat'ten başlamakta olup 50,000h Saat Ömüre uzanan ampul tercihleri yer almaktadır. EGLO AYDINLATMA özellikle Led Ampul Modellerinde 5 YIL GARANTİ vermektedir.

LED AMPUL MODELLERİ NELERDİR ?

Led Ampul Modelleri arasında son zamanlarda ortaya çıkan Rustik Led Ampul Modelleri yer almaktadır. Otantik ve Ahşap tarzı yer alan Mekanlarda Özellikle Rustik Led Ampul Modelleri yer almaktadır. Rustik Led Ampul Modelleri Normal Led Ampul Modelleri gibi çok UZUN ÖMÜRLÜ ve Yüksek Tasarrufa sahiptir.

Mercekli Led Ampul Modelleri yer almaktadır. Genelde spot ürünlerde tercih edilmekte olup 18 derece ile 38 Derece arasında keskin ve odaksal ışık talep edenlerin ortamlarında kullanıma uygundur. Örneğin Duvarda bir Tablo veya Raftaki bir ürünü dikkat çekmek için Spot Modeline takılan ve Açısı ayarlanması halinde çok güzel ve talep edilen ışık özelliğini Mercekli Led Ampul Modellerinden sağlayabiliriz. POWER LED AMPUL olarakta bilinen Mercekli Led Ampul Modellerini EGLO AYDINLATMA mağazamızda bulabilirsiniz. 

LED AMPUL MODELLERİNDE 5 YIL GARANTİ EGLO AYDINLATMA.COM'DA

Led Ampul Modellerinde 5 Yıl Garanti sadece www.hmaydinlatma.com online mağazamızda yer almaktadır. EGLO AYDINLATMA olarak tüm LED AMPUL MODELLERİMİZ Avusturya Menşei olup 5 YIL içinde Faturası ile başvurmanız halinde birebir değişim işlemi yapılmaktadır. Geçen süre zaafında satın aldığınız LED AMPUL üretimi durmuş ve Yeni Teklonoji Led Ampul Modelleri Stoklarımıza girmiş ise, Değişim için Getirdiğiniz Led Ampule Muadil Yeni Teklonojik Led Ampul ile değişimi yaılarak sizlere destek olmaktayız.

EGLO AYDINLATMA 

Eglo Aydınlatma olarak en güzel Aydınlatma Tasarım Modellerimiz için 1969 Yılından bu yana Dünya Çapında 70 Ülkede lokasyona sahip olan dünyanın En Büyük Aydınlatma Markasıdır. EGLO markalı Led Ampul Modelleri, Avize Modelleri, Aplik Modelleri gibi bir çok Aydınlatmanın kalbi ve Zarif ürünleri en düşük fiyat garantisi ile EGLO AYDINLATMA mağazamızda bulabilirsiniz.

TÜM LED AMPUL MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu