WhatsApp Destek Hattı

Masa Lambası 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 736 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 736 arasındaki öğeler

EGLO AYDINLATMA MASA LAMBASI MODELLERİ BURADA

MASA LAMBASI NEDİR ?

Masa Lambası; Genelde çalışma ortamlarında Masa üzerinde Noktasal veya Masayı Aydınlatan Masa Üzerine Konumlanan Aydınlatma Modellerine Masa Lambası denir.

MASA LAMBASI NASIL TERCİH EDİLMELİDİR ?

Masa Lambası tercihleri tamamen kullanıma bağlıdır. Örneğin bir Mimarın kullandığı Masa Lambası ile Okul Çağındaki bir Öğrencinin kullanacağı Masa Lambasının aynı olması beklenemez. Bir Mimarın kullandığı Masa Lambası Genelde Masada yer kaplamaması amacıyla Çalışma Masasının bir köşesine mandal ile tutturulması ve Akrobat dediğimiz Hareketli ve uzayan kısalan Masa Lambası özelliklerine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca Mimar ve Üniversite Öğrencilerinin Proje hazırlamada kullanacakları Masa Lambası Modelleri Odaksal ışık vermelidir. Yani Genelde 30 derecelik açı ile aydınlatma sağlaması tercih sebebidir.

MASA LAMBASI VE ABAJUR ARASINDAKİ FARK NEDİR ?

Aşağıda Örnek ile belirtelim;

ABAJUR MODELİDİR.                     Masa Lambası Modelidir.

Yukarıdaki Görsellerde göründüğü üzere Abajur genelde Başlıklı olup Genel bir Aydınlatma amacıyla kullanılmaktadır. Masa Lambası ise Masa üzerinde konumlanmış ve Belirli bir açı ile sadece Çalışma Masasını Aydınlatmak Amacıyla kullanılan Masa Lambası Modelidir.

ABAJUR AYDINLATMA Tercihlerinde genellikle Yatak Odası Komidin üzerleri, Salonlarda Gondol veya Yemek Masası üzerine, Sıkça Rastlamasak bile Mutfaklarda Tezgah üzerinde Abajur Aydınlatma Modellerine denk gelebiliriz.

Masa Lambası Modelleri ise Ofiselerde Çalışma Masalarında, Evlerde Çalışma Masasında, Mimarların veya Proje ödevi hazırlayan öğrencilerin masasında olması gerekli nadide ve hayat kurtaran bir aydınlatma ürünüdür.

ABAJUR AYDINLATMA VE FİYATLARI ?

Abajur Aydınlatma Modelleri genellikle Yatak odasında kullanılmasından dolayı Perde rengi, Duvar Renkleri, Mobilya Renkleri ile uyumlu olmasına özen gönderilmektedir.Abajur Aydınlatma Modellerinde Sarı Işık önerilmektedir. Sarı ışık göz yormamaktadır ve motivasyonu yüksek tutmaktadır.Kitap okurken özellikle çok büyük faydasını görebilirsiniz.

Abajur fiyatlarında 45 TL den başlayıp 1,500 TL'ye kadar uzanan bir fiyat aralığı yer almaktadır. Model ve tasarıma göre Abajur Aydınlatması Modellerini tercih edebilirsiniz. EGLO AYDINLATMA olarak abajur modellerinde tasarıma önem vermekteyiz. EGLO Markalı Abajur Modellerinde Klite ön planda olup Modern ve Klasik ortam Abajur Aydınlatması modellerini bulabilirsiniz.

MASA LAMBASI MODELLERİ VE FİYATLARI ?

Masa Lambası dediğimizde açılı ışık olarak algılamaktayız. Akrobat Masa Lambası Modelleri, Mandallı Masa Lambası Modelleri, Led Masa Lambası Modelleri olarak bir çok değerde Masa Lambalarını değerlendirebiliriz. Pratik kullanımlar için Akordiyon Masa Lambası Modellerini özellikle tercih edebilirsiniz. Led Masa lambası Modellerimiz özellikle 30-55 derecelik açılar ile çalışma alanınızı net bir şekilde aydınlatmanıza yardımcı olacaktır. Masa Lambaları Aydınlatma durumunda genelde yardımcı ışık olarak yer alsa da, Çoğu sefer Gece geç saatlere kadar Çalışma Masa Lambasının ışığına sadece ihtiyaç duyarız.

TÜM MASA LAMBASI VE ABAJUR MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu