WhatsApp Destek Hattı

Ofisel Banker Masa Lambası Yeşil Orjinal

Çok fazla tercih ediliyor

1164
Adet Satıldı !

Yeni ürün

Banker Masa Lambası Yeşil,ürünlere en uygun fiyat avantajı ile https://www.hmaydinlatma.com adresinden peşin fiyatına 12 Taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. Tüm Aydınlatma Ürünlerinde bizlerden fiyat almadan başka yerden almayın. Müşteri Hizmetleri numaramız 0850 302 10 83 nolu iletişimden mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

350,00 TL

450,00 TL

-100,00 TL

Ürün hakkında bilgi veya Teklif almak için 0850 302-1083 veya destek@ofisel.com adresine mail atınız.

HM AYDINLATMA İNTERNATİONAL AYDINLATMA ONLİNE MAĞAZASI
HM AYDINLATMA İNTERNATİONAL AYDINLATMA ONLİNE MAĞAZASI
 
Daha Fazla Bilgi

Banker Masa Lambası

Üfleme El Yapımı Cam olup en eski ve görkemli yılların izlerini taşıyan ve tüm klasiklerde yer alan Masa Lambasıdır. Ortama kattığı hava ve tarzı başka hiçbir üründe yer almamaktadır.

Pirinç kaplama çelik gövde

Renkli hareketli cam başlık

İpli açma kapama anahtarı

Devrilme emniyeti sağlayan ayak ağırlığı

Duy E-27

Genişlik: 266mm

Yükseklik: 414mm

Paket içeriğine Ampul Dahil Değildir.

BANKER MASA LAMBASI ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

Banker Masa Lambası

Banker masa lambaları, hemen hemen her dekoru, yalnızca verebilecekleri ilave bir işlevsellikle birlikte tamamlayabilmektedirler. Hem vurgu hem de genel bir aydınlatma için kullanılabilen bu lambalar, gölgelemeyi dikkatlice seçerseniz, seçtiğiniz renk düzeniyle eşleşebilirler ya da kontrast oluşturabilirler. Yalnızca ışık sağlamak değil, aynı zamanda bir mobilya ve dekor ürünü olarak da değerlendirilebilmeleri söz konusudur. Pek çok farklı tasarıma sahip olsalar da, yeşil camlı klasik model uzun yıllardan beri tercih edilen en şık model olarak ön plana çıkıyor.

Ofis ve Masanızda Şıklık

Masa veya ofis alanı, şıklığı elde etmeniz için dikkatlice tasarlanan banker masa lambaları, geleneksel yeşil veya beyaz cam üretiminden, çok daha dekoratif ve ayrıntılı art deco seçeneklerine kadar mevcuttur. Fakat bir büronun klasik dekorasyonu ile bütünleşen en iyi tasarım, yeşil camın kullanıldığı banker masa lambalarıdır.

Elektrikli olan bu yeşil camlı ürün, 1870'lerde tanıtıldı ve adından da anlaşılacağı gibi, banka memurları ve muhasebeciler için uzun yıllar boyunca en iyi masa lambası işlevini gördü. İyi bir genel aydınlatmanın da sunulabildiği bu masa lambasıyla birlikte, ofis kullanımında yeşil camın etkisiyle birlikte ideal ve şık bir kullanım sağlanabilmektedir. Tasarımı, eldeki işe son derece iyi bir kalitede parlak ışığın yönlendirilebilmesini sağlayabiliyor ve kullanıcının ne yazdığını açıkça görmesini ve hataları en aza indirmesine imkan tanıyor. Tasarım, bu masa lambasında son 140 yılda neredeyse hiç değişmedi. Bu sebeple klasik kullanımlar için hala en iyi masa lambası modeli olarak görülüyor.

Masa Lambasında Orijinal Ürün Tasarımları 

Orijinal tasarım, mat bir ampul ile yeşil bir cam gölgeliğine yer veriyor. Kısa ve sağlam bir katı pirinç tabana sahip olan üründe, camın alt kısmı ışıkta herhangi bir kaybı en aza indirmek adına beyaz renkle kaplanmaktadır. Bu, ışığı masaya en iyi şekilde yönlendirmeyi sağlayan bir özelliktir. Bugün, yeşil cam gölgesi diğer tasarımlı banker masa lambalarına göre çok daha popülerdir ve tasarımlar orijinal tasarımlara hala sadıktırlar. Mevcut tasarımlarda, daha fazla krom kaplama bulunmasına rağmen, çoğu ürün pirinç kaplamayla klasik görünüme bağlı olarak üretiliyor.

Masa Lambasının Kullanım Alanları

Bir banker masa lambasının görünümü ve stili, çalışma alanı, masa ya da okuma odası için mükemmel bir kullanım oluşturur. Masanın üzerinde zümrüt yeşili camıyla birlikte yer alan tasarım, son derece çekici gözüken yumuşak bir ışığın dağılmasını sağlar. Bir odayı dekore etmek için son derece tatmin edici bir ürün seçeneği olabilmektedir. Özellikle günümüzde hala birçok ofiste bu ürüne yer veriliyor. Psikologlar, bankacılar, memurlar ve muhasebeciler bu kaliteli ve şık ürünün işlevselliğinden ve dekoratifliğinden yararlanıyor.

Banker Masa Lambası Tasarıma Eklenen Özellikler

Banker masa lambaları, yeşil gölgeli ve altın zincirin geleneksel görünümüne sahiptirler. Bankacıların masa lambası için oluşturdukları talebin temelindeki neden, bu masa lambasının işlevselliğin ve klasik görünümün mükemmel bir karışımı olmasıdır. Ayrıca kullanıcılara bu tarz masa lambaları çok daha kullanışlı görünmektedir.

Bankacılar bu lambayı günümüzden çok uzun bir süre önce de kullanıyorlardı ve bu harika lambanın aydınlatma yeteneklerinin ödün vermediğini belirtebiliriz. Pirinç ayak ve taban, altın zincirle açılıp kapatılabilen ışık, zümrüt yeşili gölgelik ve bu gölgelikle birlikte gerçekleşen yumuşak bir aydınlatma, ciddi bir çalışma ortamının olmazsa olmazı bir parça haline gelmesini sağlamıştır. Altın renkli olan tasarım, her zaman hem modern hem de klasik bir dekorasyona kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Işığın yönünü ayarlamak ve gölgeliğin belli açılar ile ayarlanabiliyor olması, son derece kullanışlı bir masa lambasına sahip olmanıza imkan tanımaktadır.

Renkli Tasarım Banker Masa Lambası

Bu masa lambasında temel bileşenler, taban, ayaklık, ampul ve gölgeliktir. Renkli tasarımı sayesinde, masanıza ya da çalışma alanınıza renk katmanız kolaylaşmaktadır. İç kısmı beyaz renkle kaplandığından, bu masa lambasından istenilen aydınlatma sağlanabilmektedir. Böylelikle evraklarınızla uğraşırken, yazdıklarınızı yumuşak ışığın aydınlatması sayesinde kolaylıkla okuyabilme şansınız olur.

Boyun kısmından ve gölgelik kısmından ayarlanabilir bir kullanım sağlayan banker masa lambası ile, metal bir gövdeye yer vermektedir. Gölgeliğin iç kısmı, doğru ışığın sağlanabilmesi adına beyaz akrilikle renklendirilmiştir. Bu da yumuşak ışık alımını kolaylaştıran bir özelliktir. Okuma lambaları arasında kolay kullanımı ve şık tasarımı sayesinde idealdir.

Banker Masa Lambasının Cam Özellikleri

Çok yönlü, kullanışlı ve özel bir tasarıma sahip olan banker masa lambaları, özel üretimler sonucunda meydana getirilmektedir. Üfleme cam olarak bilinen cam tasarımlarıyla oluşturulan bu üründe, el emeğinin özel bir çalışmayla ortaya konulması söz konusudur. El emeği çalışmanın sonucunda ortaya son derece şık ve kaliteli bir ürün çıkmaktadır.

Banker masa lambalarının en temel özelliği, el işçiliğiyle üretiliyor olmalarıdır. Üfleme camdan üretilen zümrüt yeşili gölgelik, hemen hemen her ortamda şık bir seçenek olarak tercih edilebilmektedir. El emeğinin son derece önem verildiği ülkemizde, bu tip bir masa lambasını kullanmak da, sizlerin el emeğine verdiğiniz değeri ortaya koyacaktır.

          Banker Masa Lambası Modeli sizlerin kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Masa Lambası Modelleri arasında En Karakterli ve Tüm Ortamlarda Rahatlıkla kullanabileceğiniz Banker Masa Lambası Modelli sizlerin aslında yer alanda gördüğünüz bir masa lambası modelidir.

PEKİ EN UYGUN BANKER MASA LAMBASINI NEREDE BULURUM ? 

            Banker Masa Lambası Modelli günümüzde tüm dizi ve filmlerde kullanılır hale geldi. Peki Onu Bir Masa Lambasında Bu Kadar Popüler Yapan Neydi ?

Belki bir Havasının olması, Belkide Tasarımındaki ve Yapımındaki Emek..

Gelelim Konunun özüne;

Banker Masa Lambasını En Uyguna Tabi ki onu Üreten veya İthalatını yapan firmadan bulabilirsiniz. Bunu 3 Yaşındaki çocuk bile biliyor artık; Neyse Konuyu Uzatmayalım ve Konuya Dönelim :)

BANKER MASA LAMBASI neredeyse Tüm Online Mağazalarda Satılmaktadır ve bunun Tek bir Tedarikçisi var ve Merkezden Tüm Satış kanallarına dağıtımı gerçekleşmektedir.

-Peki Banker Masa Lambasının Merkezi Kim ?

Cevap: Ofisel.com :)

Ürünün Alım yapacağınız linki en aşağıda aşağıda paylaşıyor Olacağım ama size biraz OFİSEL firmasından bahsetmek istiyorum.

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti HM AYDINLATMA'ya Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.hmaydinlatma.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. İade ürünleri tarafınıza gelen kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Aydınlatma modelleri Hassas cam malzeme yer almasından dolayı, lojistik teslimatında kontrol sağlanması ve kırıl ulaşması halinde Hasar Tespit Tutanağı sorumludur. Aksi Halde HM AYDINLATMA sorumlu olmadığı gibi ücretli olarak cam tedariği sağlayabilir.
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

9.Toplu verilen siparişler sonrası iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Sipariş ile sipariş sözleşmesinde yer alan tüm esasları kabul etmiş sayılır.

10. ÖNEMLİ: İade ürünleri tarafınıza gelen kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

 
Müşteri Yorumları

*Sizlerde yorumlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız destek@hmaydinlatma.com adresine sipariş numaranızı ve yorumunuzu iletebilirsiniz. Değerli yorumlarını bizler ile paylaşan değerli müşterilerimize TEŞEKKÜR ederiz.

 HM Aydınlatmayı yeni keşfettim ve mimarım. Ürümler sorunsuz ulaştı ve müşteri ilişkileri çok iyi.  AYSEL AKÇA - İSTANBUL - MİMAR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Aydınlatma Modellerini ve Aydınlatma ürünlerini tek incelediğim www.hmaydinlatma.com ürünlerinde kaliteyi sağlamış ve hizmette diğer firmalara öncü olacak seviyede. Av.Kadir Saygun - Uşak

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Ürünlerim 5 iş gününde elime sağlam bir şekilde ulaştı, Ürün kalitesi mükemmel, Tasarımlara inanın belkide 1 aydır yeni evimin Aydınlatma ürünlerini inceliyorum bu kadar Kaliteli ve tasarımına hayran kaldığım ürün görmedim. İnternetten Avize siparişi verilir mi diye soranlara söylüyorum. Kesinlikle www.hmaydinlatma.com üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. SMS ile bilgilendirmeler gerektiğinde ne zaman arasam ulaştığım güvenilir bir firma. Toplamda 8 Parça ürün alımı yaptım. 6 Tanesi hızlı şekilde elime ulaştı (5 Günde) diğer ürünlerim yurt dışından geldi ve bundan dolayı 8 Hafta kadar sabır ettim lakin gelen ürünlerin kalitesini görünce açıkçası 8 Haftayı sabır etmek çok zor olmadı. Alacağım daha çok ürün var. HM Aydınlatma da Aydınlatmanın Merkezindeyiz :) Teşekkürler. Aylin ASLIM - İSTANBUL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Öncelikle Eglo Aydınlatma Müşteri Hizmetlerinden Önder Bey'e ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Satın almış olduğum ürün çok fazla hassas camlara sahip bir Eglo Noveda 6'lı avize Modeliydi. Ürün elime ulaştığında 2 camı kırık ulaştı ve Eglo Firmasından Önder Bey ile iletişime geçtiğimde en baştan Camların tedarik süresinden son ana kadar her aradığımda sabırla desteğinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Herkese öneriyorum Teşekkürler; Nervin KALAY - ANKARA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Bodrum'da iç mimarım; HM'nin ürünlerini ve tasarımını açıkçası çok beğeniyordum ve bu ürünleri satın alacağım bir mecra yer almıyordu. Şimdi www.hmaydinlatma.com adresini açtığını görünce herhalde en çok heyecanlanan ben olmuşumdur çünkü bir mimar olarak talep ettiğim ürünlerin tam karşılığını genelde bulabildiğim bir marka. Kalitesi zaten çok yüksek eglo markalı ürünleri Avusturya Menşeili ürünler. şimdilik küçük siparişler ile başladık ve ortalama 10 günde elime ulaştı. Paketleme Orjinal paketinde ve Kalite beklediğim gibi oldu. Ben Memnun kaldım herkesinde memnun kalacağına eminim. Hülya Bozcu - iç mimar - Muğla 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Hareketli spot modellerinden 25 Adet alım yaptık. Ürünler elimize 15 günde ulaştı. Ürünler gayet güzel ve memnun edici. Kalitesi üst düzey.Eylül Dekorasyon firması olarak buraya Aydınlatma konusunda ilk adresimiz olmayı başardı. HM Aydınlatma bu Kalitede devam ederse çok kısa zamanda Aydınlatma akla geldiğinde herkesin ilk adresi olacaktır. Aykut E. - İSTANBUL  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 HM Aydınlatmaya 5 YILDIZ veriyorum. Belkide 5 Yıldır aradığım Aydınlatma mağazasına kavuştum. HM Aydınlatmanın Denizlide mağazası olmamasından dolayı sürekli başka yerlerden tedarik etmek zorunda kalıyorduk. Artık Eglo Markalı ürünlerde ve Aydınlatma ürünlerinde tek adresimiz www.hmaydinlatma.com oldu. Teşekkürler; Aylin Coşkun - Denizli

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ürün Kalitesi muhteşem, 3 Günde elime ulaştı. Memnun kaldım ve Herkese öneriyorum. Halime SELVİ - UŞAK

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Kristal avize Modelleri muhteşem, Pianopoli Avize modelinden alım yaptık sonrasında Eglo Aydınlatma destekleri sayesinde uyumlu aplik modelleri ile destekledik. HM Aydınlatma içerisinde Mimarlık hizmetlerinden Dilek Hanıma Teşekkür ederiz. Mustafa F. - İstanbul

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Avize ve Aplik Modellerinden Olvero Avize ve Montefio Modellerinden alım yaptık. Ürünlerin aplik modelleri ile kombin sağladık. Ürünler tek kelime ile Görselde gördüğümüzden daha güzel oldu. Kendi mimarımızdan destek aldık ve ürün kalitesinden yana pişman olmadık. Ürünler elimize 20 Günde ulaştı. Problem olmadı bizim için, stoklarındaki üründe sıkıntı tespit ettiklerini dürüstçe ilettiler lakin ürün yurtdışından hemen geldi ve çıkışını sağladılar. Halil MUTLU - İZMİR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Aydınlatma ürünlerimiz elimize çok kısa zamanda ulaştı. Dali sistem Aydınlatma kullanılmasından dolayı özel ek işlem yapılması gerekiyordu. Eglo Aydınlatma kendi Atelyesinde işlemleri sağlayarak bize hazır şekilde ürünleri ulaştırdı. Hizmet çok güzel. Ürün kaliteleri bir harika. Ankarada Dali Aydınlatma sistemini yapacak firma bulamadık, Bulduysak da işin altından kalkamadılar lakin HM Aydınlatma işinde gerçekten profesyonel ve İzmir'den işimizi çözmeyi başardılar. Sonraki Aydınlatma ürün taleplerimizde tek adresimiz HM aydınlatma olacaktır. SÜleyman G. - Ankara

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 HM Aydınlatma Fornes Avize Modelinden alım sağladım. Ürün elime 2. Gün ulaştı. İrtibat halindeydik ve firmasının ilgi ve alakası çok iyi seviyede. Emeği geçen Tüm HM Aydınlatma çalışanlarına Teşekkür ederim. Selin Y. - Malatya

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 HM aydınlatma ürünlerini Antalyadan bir mağazadan alım yapmıştım ve açıkçası benim işimi sonrasında görmediler ve HM Aydınlatma ile irtibata geçtim fazlasıyla ve hızlı şekilde destek oldular. İlk anda keşke HM Aydınlatmanın kendisinden ürünleri almadığıma açıkçası hem Maddi hemde bu kadar desteklerini görünce Manevi yönden de pişman oldum lakin Ampul Alımlarımı buradan sağladım. Aydınlatma ihtiyaçlarımda güven ile alışveriş yapacağınız adres olduğunu ve benim favorilerimde olduğunu belirtmek isterim. Oktay K. - ANTALYA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 HM Aydınlatma Müşteri hizmetleri çok destek oldu. Biraz kendilerini zorladım fakat bir kere beni kıracak tek kelime etmediler. Normalde temrin ettikleri tarih geçmesinden dolayı ve benimde biraz acelem olmasından dolayı sabır yoklaması yaptım lakin firma ilgi alakası çok iyidi. Ücret iade hakkımı sürekli bana hatırlattılar ve güvende olduğumu hissettirdiler. Ürün elime 9 yada 10 haftada ulaştı lakin ürünlerin kalitesi ve tasarımları görselde gördüğümden çok daha iyi olduğunu özellikle belirtmek isterim. Teşekkürler HM Aydınlatma Çalışanları :) Emel Osmanoğlu - Tekirdağ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Ürün elime 1 haftada ulaştı. ürünler çok güzel. Sebahattin AK - TRABZON

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Aydınlatma ürün çeşitliliği ve tasarım formatlarıyla tek kelime ile farklılık yaratmayı başarmış bir işletme olduğunu söylemek lazım. Fiyatları biraz yüksek gelebilir lakin kalitesi inanın çok iyi ve fiyatlarına göre Normal seviyede. Zaten HM'nin kendisinden alıyorsunuz. Daha önce aynı ürünler başka mağazalarda gördüğümde %15 ve %20 fiyatları yüksekti lakin HM Aydınlatma Fiyatları çok iyi sevide. Telefonda yaptığım ısrar neticesinde extra %7 lik indirimim tatlı niyetine geldi resmen. indirim ve ürünlerinizdeki kalite ve HM Aydınlatma çalışanlarının extra ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim. Siparişlerimin devamı gelecek. Merve T. - Eskişehir

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Ürün Kalitesi muhteşem tüm siparişlerimiz zamanında geldi lakin son son siparişimiz yurt dışından geleceğini öğrendik ortalama 6 Hafta bekliyoruz lakin firma güvenilir ve kaliteli. Tüm maillerime dönüş yaptılar ve profesyonel bir müşteri hizmetleri yapısına sahip. Herkese güven ile öneriyorum. Bekir SARI  - İstanbul

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Ürünlerim elime 4 Günde ulaştı. Kalitesi muhteşem, Müşteri hizmetlerine 1 gün ulaşamadım, Santrallerinde sıkıntı olduğundan dolayı olduğunu ve özür dileriz şeklinde dönüş yaptılar. Ürünler ile birlikte küçük hediye için ayrıca teşekkürler. Hilal K. - Çanakkale 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 HM Aydınlatma ürünlerini beğeniyorum ve kalitesi muhteşem. Ürünlerini Kıbrıstan alım yaptık ve kargo ücretini biz karşılamamız şartı ile gönderim sağladılar. Firmadan ve ürünlerden çok memnun kaldık. Haluk B. - Kıbrıs

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Eglo Bolsano Avize modelinden 4 Adet alım yaptık ve ürün kalitesi ve paketleme muhteşemdi. Ürünler elimize 5-6 gün gibi kısa bir sürede ulaştı. Memnun kaldık ve sürekli bu tip Dekorasyon Projeleri yapan bir firma olduğumuzdan dolayı bu denli kaliteli ve tasarım ürünlerine ihtiyaç duyuyoruz. Eglo Aydınlatma bizim gibi firmalar için aydınlatmada büyük çözüm olacağını düşünüyorum. Nihat Deniz - Van

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Eglo Fedra Tekli Sarkıt Modelinden alım sağladım. Ürün elime 1 Haftada ulaştı. Yorumumu özellikle elektrikçiler geleceği için sürekli aradığım ve müşteri hizmetlerindeki arkadaşlara teşekkür amaçlı iletiyorum. Yorumumu istediğiniz alanda yayınlayabilirsiniz. Eglo Aydınlatma Çalışanlarının mütevazi ve kibar tutumunu takdir ettim. Böyle kaliteli bir ekibi kurmak kolay değil. Nazan Ç. - ÇANKIRI

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

***DEVAMI YÜKLENİYOR***

Bir Yorum Yaz

Ofisel Banker Masa Lambası Yeşil Orjinal

Banker Masa Lambası Yeşil,ürünlere en uygun fiyat avantajı ile https://www.hmaydinlatma.com adresinden peşin fiyatına 12 Taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. Tüm Aydınlatma Ürünlerinde bizlerden fiyat almadan başka yerden almayın. Müşteri Hizmetleri numaramız 0850 302 10 83 nolu iletişimden mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(8)
07-11-2019

Güzel ve hızlı kargo

Ürün çok güzel ve kaliteli, Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
16-05-2019

harika ürün, Cam Başlık Mükemmel

Orjinal Sarı Kaplama ve Yeşil Cam model geldi. Ürün Orjinal paketinde ve kaliteli paketleme yapılmıştı. Hızlı şekilde elime ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
10-02-2019

Hızlı Kargo, Muhteşem Ürün

Ürün çok güzel ve kalitesi harika. Banker Masa Lambası almayı düşünenlere öneririm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
10-02-2019

Çok güzel

Ürün görselde göründüğü üzere çok güzel beğendim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
05-02-2019

Muazzam Banker Masa Lambası

Ürün çok güzel üstelik hızlı kargo ile elime ulaştı. Eglo Aydınlatma hizmetleri muhteşem. SMS bilgilendirmeleri çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
05-02-2019

Ürün çok güzel, Beklediğimden daha kaliteli

Banker masa lambasını ofisime aldım, ürün çok güzel, paketlemesi çok iyiydi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
05-02-2019

Orjinal Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

Ürün orjinal ve kaliteli, 2 günde elime ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
27-11-2018

Ofisel Banker Masa Lambası Yeşil

Orjinal ürün, Kaliteli Banker Masa Lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

500,00 TL 600,00 TL -100,00 TL

750,48 TL 850,48 TL -100,00 TL

446,04 TL 546,04 TL -100,00 TL

226,56 TL 326,56 TL -100,00 TL

311,52 TL 411,52 TL -100,00 TL

545,16 TL 645,16 TL -100,00 TL

286,74 TL 386,74 TL -100,00 TL

991,20 TL 1 091,20 TL -100,00 TL

350,00 TL 450,00 TL -100,00 TL

250,00 TL 350,00 TL -100,00 TL

170,00 TL 270,00 TL -100,00 TL

600,00 TL 700,00 TL -100,00 TL

640,00 TL 740,00 TL -100,00 TL

1 190,00 TL 1 290,00 TL -100,00 TL

620,00 TL 720,00 TL -100,00 TL

810,00 TL 910,00 TL -100,00 TL

Menu