WhatsApp Destek Hattı

Sarkıt Aydınlatma 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 2620 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 2620 arasındaki öğeler

EGLO SARKIT MODELLERİ VE FİYATLARI BURADA !

Eglo Aydınlatma Sarkıt Modellerine www.hmaydinlatma.com adresimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarkıt Aydınlatma Modelleri Tekli Sarkıt Aydınlatma Modelleri ve Üçlü Sarkıt Aydınlatma Modelleri olarak en çok tercih gören ürünlerdir. Sarkıt Modelleri Tekli Sarkıt olarak başlar Özel üretimlerde 120’li Sarkıt modellerine kadar gitmektedir. EGLO AYDINLATMA olarak Modern alanlara hitap ediyoruz ve Aydınlatma Modellerinde %80 oranında Led Modellere geçişler sağlandı.

Çok fazla gelen sorular genelde, Tekli Sarkıt Modelleri, Tek Aydınlatma olmasından dolayı Led ne kadar Yeterli gelir ? Led Teklonojisi özellikle son 3 Yılda fazlasıyla ileri seviyelere geldi ve Tek aydınlatma modellerinde Led Kullanımında eski aydınlatmadan fazla ışık alma imkanınız yer alıyor. Bu sebepten dolayı Eglo Markalı ürünlerimizde kullanılan Led Mekanizmasında %60 oranında Dim edilebilir özelliği yer almaktadır. Yani ışığı istediğiniz oranda Azaltıp açma işlemine Dim Edilebilir denmektedir. Dim Eden anahtarlarlar da Normal anahtar modellerinde farklı olup DİMMER dediğimiz Anahtar Modelleridir. Talep ederseniz ve iletişime geçerseniz DİMMER Anahtar Modellerini En Uygun fiyat ile satın aldığınız ürün ile birlikte gönderebiliriz.

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ NERELERDE KULLANILIR ?

Sarkıt Aydınlatma Modellerini Tekli Sarkıt olarak ele alırsak Antre, Mutfak, Yatak Odası, Yemek Masası Üzeri, Bar Alanı vb. Alanlarda Sarkıt Aydınlatma Modellerine en çok kullanım alanlarıdır. İç Mimarların en çok tercih ettiği modeller Beyaz ve Siyah Tonların Yoğunluğudur. İç Mimari işlemlerini tek bir firma ile anlaşmak çok fazla Pozitif anlamda fayda sağlayacaktır. www.hmaydinlatma.com Sitemizde 1500 Adet iç mimar yer almakta olup, Talep eden müşterilerimize bulundukları ilde yer alan iç mimarı referansımız ile yönlendirebiliriz. Aydınlatmanın bu kadar önem kazandığı günümüzde eski tip Aydınlatma Modelleri tarihe Karıştı. Fakat Mutfaklarda eskiden en yaygın kullanılan Asansörlü Tekli Sarkıt Avize Modelleri hala günümüzde inanılmaz Yüksek Talep görmektedir. EGLO AYDINLATMA sitemizde Sarkıt Avize Aydınlatma Kategorimizde Asansörlü Tekli Sarkıt Aydınlatma Modellerini görmeniz mümkündür. Üstelik Bu modelleri yeni döneme uyarladık ve Modern bir görünüm ve Tasarım ile buluşturduk. Yeni Dönem Aydınlatma yöntemi olan ve fazlasıyla talep görenLED AYDINLATMA modelleride gene bu ürünlerimizde kullanılabilmektedir.

EGLO SARKIT MODELLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu