WhatsApp Destek Hattı

Katalog

Aktif Filtreler:
Kategoriler
Işık Rengi Seçimi

Sıva Altı Aydınlatma 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 356 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 356 arasındaki öğeler

Sıva Altı Aydınlatma Modelleri

Sıva altı aydınlatma modelleri; Tavan ve Duvarlara gömme olarak takılan aydınlatma modellerine Sıva Altı Aydınlatma denir. Sıva Altı Aydınlatma modellerinde tavana takılan spot ve duvarlara takılan sıva altı panel led aydınlatma modelleri en çok kullanım alanları arasındadır. 

Tavan Kristal Cam Spot Modelleri 

Tavan Kristal Cam Spot Modelleri, Modern aydınlatmanın en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Kristal Camlı Spot Aydınlatma Modelleri Led Ampul veya Halojen Ampul olarak tercih edilebilir lakin en çok tercih edilen modelleri günümüzün ve teklonojinin aydınlatmada geldiği son nokta olan Led Ampul Aydınlatma Modelleridir. Kristal Cam Spot Modellerinin en önemli özelliklerinin yandıklarında Tavanda veya Duvarda Kristal Cam Spotun modeline gör Desen vermesidir. Adeta Sihirli bir ışık süzmesi gibi şık bir aydınlatma sağlamaktadır. 

Merdiven ve Antre Duvar Aydınlatması

Merdivenlerde genellikle geceleri karanlık olmaktadır ve Merdivenler gece kullanımları için büyük risk oluşturmaktadır. Merdivenlerdeki büyük riskleri minimize edebilmek adına merdivenlerde Merdiven Aydınlatması kullanılmaktadır. Merdiven Aydınlatması genelde sensörlü olarak tercih edilmektedir. Hareket Sensörlü modeller elektrik açma kapama derdi olmadan hareketi algılaması üzerine otomatik olarak yanıp sönmektedir.

Led Panel Aydınlatması Modelleri

Led Panel aydınlatması genellikle: Otellerde, Ofislerde, Hastanelerde, Sağlık Kuruluşlarında, Devlet dairelerinde, Askeriyede, Evlerde, Fabrikalarda vb. alanlarda kullanılmaktadır. Led Panel Aydınlatma Modellerinin Sıva Altı ve Sıva üstü modelleri yer almaktadır. Panel Led Aydınlatma modellerinin en önemli özelliklerinin Göz yormaması ve Led Olmasından dolayı uzun ömürlü ve tasarruflu olmalarıdır. Beyaz renk seçimi çok fazla yapılmaktadır. Extrem renk seçimleri ile alakalı özel imalar ile ücreti karşılığında boyama yapılmaktadır. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu