WhatsApp Destek Hattı

Tavan Armatürü 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 1722 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 1722 arasındaki öğeler

EGLO AYDINLATMA TAVAN ARMATÜRÜ MODELLERİ ve FİYATLARI BURADA!

Armatür Nedir ?

Armatür Tavanlarda ve Duvarlarda kullanılan tüm Aydınlatma ekipmanlarına ARMATÜR denir. Genelde Tavanlarda kullanılan aydınlatma türlerine Tavan Armatürü şeklinde belirtilir.

TAVAN ARMATÜRÜ NEDİR ?

Tavan Armatürü; Yukarıda belirttiğimiz Armatürün tavanda konumlanmış haline Tavan Armatürü denmektedir. Genel Tabiri Tavan Aydınlatması şeklinde olup Elektrikçiler ve Genelde sektöre Hakim olanlar tarafından Armatür ifadesi sıkça kullanılmaktadır.

EGLO AYDINLATMA TAVAN ARMATÜRÜ MODELLERİ VE ÜRÜN SEÇİMİ NASIL OLMALI ?

     Tavan Armatürü yani Tavan aydınlatması seçimlerimiz kullanım alanlarına göre farklılıklar göstermektedir. Ofislerde talep edilen aydınlatma daha homojen ve stabil ışık çerçevesinde olmalıdır. Salonlarda ise Geniş açılı ve yüksek aydınlatmaya sahip veya Dimmerlenebilir Aydınlatma tercih edilmesinde fayda yer almaktadır. Tavan Armatürleri Günlük Hayatımızı devam ettirdiğimiz evlerde Balkonlarda, Banyolarda, Lavabolarda büyük oranda tercih edilmektedir. Banyolarda artık son dönemlerde moda olan Kliper Tavan Modellerinde Aydınlatma olayı geçmeli tarzda olmaktadır ve Kliper Tavanınızın ölçüsüne göre ürün talebinde bulunmalısınız. www.hmaydinlatma.com olarak müşterilerimize Tavan Armatürü Modellerinde Geniş bir Çeşitlilik sunuyoruz. Tüm mekan ve Ortamlarınız için Tavan Aydınlatması Modellerimize göz atabilirsiniz. 

LED TAVAN ARMATÜRÜ MODELLERİ

Led Tavan Armatürü Modellerinde en fazla çeşitlere EGLO AYDINLATMA Resmi satış sitemizde bulabilirsiniz. Eglo Aydınlatma sitemizde Modern ve Klasik Tavan aydınlatması modellerinin en yaygın çeşitlerini bulabilirsiniz. Modern aydınlatma ürünlerinin bir çoğunda Led Ampul Tercih edilmektedir. Led Ömrü Uzun ve Eski tip Akkor Flamanlı ampullere nazaran %1500 Tasarruf sağlamaktadır. Led Armatür alırken fiyat biraz yüksek olabilir lakin Led Ampul alırken de aynı durum geçerlidir. %1500 Tasarruf ve en kısa 50.000 Saat Ömür Ampul Modellerinden Bahsediyoruz. Ampulun Patlama derdi yok, Tasarruf Maximum, Hal böyle olunca Led Ürünler kendi ücretlerini Elektrik Faturasından kullanıma göre belirli sürelerde çıkardığını net bir şeilde söylemek mümkündür.

MODERN TAVAN ARMATÜRÜ MODELLERİ

Modern Tavan Armatürü Modelleri genelde Zarif ve Şık olan ürünler için kullanılmaktadır lakin Otantik Ortamlar için Kullanılan Klasik Tavan Armatürü Modellerini de yok sayamayız. Her Aydınlatma Ürünleri kendi ortamlarında adeta sahnede gibi durmaktadır. Bazı Bölgelerde Aydınlatma çok önemsenmemektedir lakin Mobilya ve Ev Eşyalarını alırken gösterdikleri özeni göstermeleri gerekmektedir. Mekanları Tamamlayan Her zaman Aydınlatma Seçimleridir. Aydınlatma Seçimleriniz ne kadar iyi ve tamamlayıcı olursa, Ortama katmak istediğiniz algı ve atmosfer kısa sürede oluşacaktır.

Tüm Tavan Armatürü Modellerimizi incelemek için Tıklayınız.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu